apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

טורונט – בנייה וקידום אתרים

קידום ובניית אתרים

קידום ובניית אתרים

רבים מבעלי עסקים הולכים לאיבוד בעולם הזדמנויות הענק של האינטרנט. כשניגשים לנושא השיווק, אנו נחשפים למידע רב, ופשוט לא יודעים ממה להתחיל.

גם אנחנו, כשפתחנו את העסק שלנו, הלכנו לאיבוד וממש לא ידענו איך לשווק את עצמנו.

מספר רב של מקורות המידע, אינספור ספרים, מליוני מדריכים, כל אדם היה נבהל מהאופציות הרבות שיש לו. יש שאומרים שצריך להתחיל מכרטיס ביקור, יש שאומרים שמתחילים מהתמקדות בלקוחות. יש שאומרים שצריך להשקיע בקידום ממומן. מידע רב, ריבוי דעות, ולא פלא שאדם, שזה עתה יצא לעצמאות, פשוט הולך לאיבוד ומאבד כספים בתהליך זה.

יש כאלה, שפשוט מוותרים ועובדים בשיטת השיווק מפה לאוזן. השיטה נפלאה, אך דורשת השקעה רבה מאוד, והעיקר שגוזלת זמן עבודה יקר באופן תמידי. בנוסף הרווחים במקרה זה זה פונקציה ישירה של רמת הפעילות של בעל העסק בחודשים הסמוכים.

האם יש פתרון? האם אפשר להגיע למצב שאפשר להתמקד בעסק ולהוציא מעט זמן וכסף על שיווק, אך שהשיווק עדיין יעבוד?

אכן, יש דרך. ניתן להגיע למצב שבעל העסק משקיע מעט מאוד זמן, ותקציבים מאוד צנועים, ויש לו זרם לקוחות שמספק לו הכנסה קבועה ומכובדת.

האם בעל העסק צריך הון עצמי גבוה מאוד, על מנת להגיע למצב שהשיווק שלו אפקטיבי?

התשובה היא לא. ניתן לבנות חבילת שיווק, עם סכומים צנועים מאוד, ולבנות את חבילת השיווק כך שכל עצמאי יכול לעמוד בהוצאות שלה.

טורונט – נותנים פתרון מקיף לסוגיית השיווק. המטרה שלנו, היא הכנסות שלכם. אין ספק שלכל אחד יש עסק ייחודי משלו. וכמובן שהגישה לשיווק צריכה להיות מאוד ייחודית. אנחנו מתאימים את חבילת השיווק ליכולות האישיות שלכם בתחום השיווק, ליכולות התקציב שלכם, וליעדים שלכם לטווח הקצר ולטווח הארוך.

אנחנו מכירים כלים רבים בתחום השיווק, על כן אנו בונים יחד איתכם תוכנית פעולה שתתאים לסדר יום העבודה שלכם, הוצאות שיווק בהם אתם יכולים לעמוד, במטרה להגיע ליעדי הכנסות הרצויות שלכם.

קידום ובניית אתרים -איכות

קידום ובניית אתרים -איכות

אולי פגשתם עד עכשיו מומחים בבניית אתרים, ואולי אפילו מומחים בבנייה וקידום אתרים. טורונט עושים צעד אחד קדימה, ומתייחסים לבעיית השיווק באופן כוללני. אנחנו בונים חבילת שיווק מהיסוד:

  •   קהלי יעד
  •   יעדים לתקופות של רבעון, שנה, כמה שנים
  •   תקציבים זמינים
  •   בניית אסטרטגיה שיווקית
  •   יישום אסטרטגיה וליווי העסק

הפתרונות שאנחנו מציעים כוללים פתרונות מקיפים של : מיתוג, ייעוץ שייוקי, וידאו, אתר אינטרנט, דפים עסקיים, אינדקסים עסקיים, קידום ממומן, קידום ברשתות חברתיות, יחסי ציבור, הדרכה וליווי צמודים על יצירת אימון מול הלקוחות באינטרנט. כלים טכנולוגיים מתקדמים כמו: אתר סללולרי, חנות בתוך פייסבוק, חנות באתר ואחרים. בשורה התחתונה, אתם מקבלים את כל הפתרונות של שיווק באינטרנט במקום אחד. אתם מתחילים לקבל פניות מלקוחות, בלי צורך להוציא סכומי עתק על חבילת שיווק.

האם זה אומר שהשירותים שלנו זולים?

אנחנו לא זולים, ואם משווים את המחירים שלנו למתחרים, אולי אפילו גבוהים מהממוצע. הסיבה לכך שאנחנו לא זולים, היא מכיוון שאנחנו לא יכולים להתחייב על תוצאות ללקוח, אם נעבוד עם פתרונות זולים: מעצבים זולים, כותבי תוכן מתחילים, פלטפורמות אתרים לא מאובטחות ,איטיות ולא מותאמות לקידום, חיסכון על קידום ממומן למינוף התחלתי של העסק, חיסכון על תמונות, וידאו חובבני. במידה ונבנה חבילת שיווק “זולה” ללקוח, לא נוכל לעמוד במטרה הסופית – לעזור לעסק להביא לקוחות. על כן, אנחנו לא מתפשרים, ובונים חבילת שיווק כוללת, עם מיתוג שמתאים לקהל יעד, עם השקעה גבוה בתכנים שיווקיים , עם השקעה בהרשמה לאינדקסים עסקיים טובים, עם השקעה בקידום ממומן, עם השקעת שעות רבות לקידום אורגני של האתר.

קידום ובניית אתרים -התאמת אתר לכל סוגי המכשירים

קידום ובניית אתרים -התאמת אתר לכל סוגי המכשירים

אם כל זה לא זול, איך ניתן לעמוד בהוצאה זאת?

אנחנו בונים חבילת שירותים מקיפה לעסק, עם מקסום תוצאות, ומחירים אטרקטיביים מאוד. אך עקב כך שנדרש להקים מספר רב של רבדים שיווקים הסכום הכולל אינו נמוך. על כן יש לנו שיטת תשלומים נוחה מאוד, שעוזרת לבעל העסק לשלם על השירותים תוך כדי כך שהוא נהנה מתוצאות השיווק. בנוסף לכך במקרים מיוחדים, אנחנו נותנים גם אופציה של גרייס. אפשרות להתחיל לשלם כעבור מספר חודשים. אופציה של תשלומים וגרייס, נפוצה בדרך כלל בחברות גדולות, כמו אינדקסים עסקיים. גם אנחנו נותנים ללקוחות שלנו אפשרות להנות מחבילת שיווק יעילה וטובה, ברמה מאוד גבוה, ולעמוד בהוצאות של שיווק.

למה אתם ולא חברה אחרת?

כמה מלקוחות שלנו, חשבו שכל חברת בניית אתרים זהה לאחרת. אחרי פגישה איתנו, הם התרשמו והסבירו שהיתרון היחסי של החברה שלנו, היא שאנחנו מלווים את העסק בכל התהליך. אנחנו נותנים את כל הפתרונות במקום אחד. אנחנו מסבירים לעסק מה ואיך צריך לעשות ונותנים ייעוץ בשיווק הרבה מעבר לבניית וקידום אתר. עסקים שעובדים איתנו נהנים ממגוון רב של ערוצי שיווק באינרנט , כתוצאה מכך העסק מקבל חשיפה רחבה ומקבל פניות תוך זמן קצר מאוד מהקמת השיווק.

אני עדיין מתלבט, אך הסתקרנתי…

מצוין, קשה מאוד להתרשם מטקסט, מבלי להכיר את האנשים שעומדים מאחורי הטקסט. בייחוד ששמעת לא פעם הבטחות ושכנועים רבים. אנו מציעים לך להפגש, ובפגישה עניינית וקצרה, תוכל להתייעץ איתנו, בחינם, על דרך השיווק המומלצת לעסק שלך. התקשר ונקבע פגישה בזמן שנוח לך: 054-4481366

        צור איתנו קשר

     [contact-form-7 404 "Not Found"]

אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366