apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

10 דרכים של קידום באינטרנט בחינם

10 דרכים של קידום באינטרנט בחינם

ישנן הרבה סיבות למה מומלץ להשתמש בכל כלי אפשרי וזמין על מנת לקדם את העסק שלכם. סיבה החשובה ביותר היא כמובן כסף. אתם רוצים להשקיע כמה שפחות בשיווק ולקבל כמה שיותר. קידום דרך האינטרנט, אתם יכולים לעשות בחינם, בזמן שנוח לכם. אתם לא צריכים להתמודד עם התנגדויות. והחשוב מכל הלקוחות פונים עליכם ישירות. אז בואו נתחיל ונגלה 10 שיטות חינמיות של קידום באינטרנט:

קידום באינטרנט דרך אתרי טיפים

באתרי טיפים יש לכם הזדמנות מצוינת להגיע לקהל יעד שלכם. באתרים אלה נמצאים אנשים שמחפשים אתכם ורוצים לקבל עצה בפתרון בעיה שמטרידה אותם. ברגע שאתם נותנים טיפ איכותי, אתם מקבלים חשיפה גבוה ורוכשים אמון של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. זכרו לתת קישור למאמרים באתר שלכם, שעשויים להיות מעניינים לקוראי הטיפ שפרסמתם.

קידום באינטרנט דרך הפורומים

בפורומים יש לכם אפשרות למלא את הפרטים האישיים שלכם. לתת לינק לאתר שלכם. והרבה פורומים מאפשרים טקסט חופשי בחתימה. אנו ממליצים להשתמש בשדה זה על מנת לתת סלוגן יצירתי וקשור לתחום עיסוקכם, והפנייה לאתר שלכם. כמובן שבשביל שהסלוגן ייחשף הרבה, תצטרכו להיות פעילים. אנו ממליצים לכם להיות פעילים בפורומים שקשורים לתחום העיסוק שלכם. נושאים שעשויים לעניין את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

צור קשר עכשיו: 054-4481-366

קידום באינטרנט דרך אתרי מומחים

באתרים אלה מקבלים המומחים הזדמנות חשיפה לקהל יעד שלהם. מגיעים לשם אנשים שמחפשים את העזרה והייעוץ המקצועי שלכם. מענה לשאלות שמדאיגות אנשים יעזור לכם ליצור חשיפה ואמון. כמובן לא לשכוח להזין את הקישור לאתרכם.

קידום באינטרנט דרך אתרי מאמרים

אתרי מאמרים הם חשיפה טובה. ישנה תנועה עליהם. אתרים אלה מחולקים לפי תחומי עניין. בהתאם לרלוונטיות ותרומה של מאמרים שתפרסמו, תצליחו ליצור רמת אמון אצל לקוחות פוטנציאלים שלכם. כמו כן, פרסום מאמרים רלוונטיים לתחום עם הפניה לאתרכם, יעזור לקידום האורגני של האתר.

קידום באינטרנט דרך קבוצות ברשתות חברתיות

ישנן קבוצות ברשתות חברתיות. פעילות בהם מאוד דומה לפורומים. מה שכן, הפלטפורמה בנויה כך שנוצר קשר לפרופיל שלכם. לכן מאוד מומלץ שתחום העיסוק שלכם ופרטי קשר יהיו מובנים ומודגשים מהפרופיל האישי שלכם. בפייסבוק למשל לא מספיק שתקשרו את הדף האישי לדף העסקי, מומלץ גם לקשר את תמונת מסגרת של הפרופיל לתחום העיסוק שלכם.  אנחנו פשוט שמנו את הלוגו שלנו, טלפון ותיאור העסק במקום בולט. כך שכל פעם שאנחנו מגיבים ברשת חברתית, אנשים נחשפים למה שאנחנו עושים.

קידום באינטרנט דרך אתרי אינדקסים

אתרי אינדקסים נועדו לאחד את נתוני בעלי עסקים רבים במקום אחד. בעלי אתרים אלה דואגים לקדם את האתרים באופן תמידי. אם תרשמו כל שבוע ל2-3 אתרי אינדקסים, גם תגבירו את הסיכוי להופיע בתוצאות החיפוש של מקצוע מסויים, וגם תקבלו הפניה לאתר שתעזור לתהליך הקידום של האתר.

קידום באינטרנט דרך תור אורח

תוכלו לפנות לבלוגרים בתחום שקשור למה שאתם עושים, ולהציע לבעל הבלוג לכתוב אצלו תור אורח. מכך תרוויחו שניכם: בעל הבלוג מיצירת תכנים איכותיים לאתר שלו, ואתם מחשיפה לקהל יעד ומהפניה איכותית שתעזור לקידום האתר.

קידום באינטרנט דרך רשימת התפוצה של מומחה אחר

אתם יכולים לעשות שיתופי פעולה עם מומחה בתחום שקשור עליכם, ולבקש מדי פעם, לעלות תכנים לרשימת התפוצה שלו. בעל רשימת התפוצה מעלה את עניין התכנים שהוא מעביר, ואתם מקבלים חשיפה, מבלי להיות בתחרות. תוכלו בתמורה לפרסם את התכנים של אותו המומחה ברשימות התפוצה שלכם.

קידום באינטרנט דרך ערוצי וידאו

תוכלו להקליט סרטוני וידאו ויראליים ומעניינים לערוצי וידאו שונים. סרטוני וידאו מגדילים את רמת האמון ויוצרים תחושה של הכרות אישית. כמו כן, יש בערוצי וידאו מנגנוני קידום טבעיים של סרטונים שמעניינים במיוחד. לכן חשוב שתזכרו לכתוב טקסט ענייני שיתאר מה יש בוידאו. לתת הפניה לאתר שלכם לצורך יצירת קשר. להשתמש בביטויי מפתח רלוונטיים. והחשוב מכל, לפרסם סרטונים מעניינים בכל מקום אפשרי, על מנת להגדיל את החשיפה.

קידום באינטרנט דרך תמונות של לקוחות בגלריות שונות

במידה ותחום העיסוק שלכם הוא תחום שבו אתם יכולים לחשוף תמונות, בייחוד איכותיות ומעניינות. כנראה השיטה הזאת, רלוונטית יותר לאנשים שעוסקים ביצירה. העלאת תמונות שקרויות ומתוייגות נכון, עם לוגו שלכם, יגדילו משמעותי את החשיפה. כמו כן תהנו מקידום במנועי חיפוש בחוצץ של תמונות. לוגו שלכם על התמונה יגדיל את הכרות של הלקוחות עם העסק. ובתיאור התמונה תוכלו לתת מידע שיעזור לקבל יותר מידע על מה שאתם עושים. גם גלריות מקודמות בצורה אורגנית, לכן התמונות שלכם עשויות להופיע בין הראשונות בחיפושים.

לסיכום

אנו ממליצים לנצל כל הזדמנות לחשוף את העסק שלכם, בכל ערוצי האינטרנט האפשריים. גם בגלל שאתם מגיעים לקהל יעד, יוצרים אימון וגם כי זה תורם לתהליך קידום האורגני של האתר שלכם במנועי חיפוש.

בבקשה תהיו סבלניים , ודעו שהתהליך לוקח זמן. לפעמים מספר חודשים. לכן אם אתם לא רואים מידית תוצאות, ומרגישים שאתם פשוט מבזבזים זמן יקר, דעו שהתהליך משתלם. היתרון של חשיפה באינטרנט הוא שתוצאות נשמרות לאורך זמן.  השקעה רבה עכשיו, תשתלם בהמשך.

 במקום להפוך עולמות בשביל לקבל פתרונות בואו לקבל את כל היתרונות בבית תוכנה ישראלי  

פיתוח תוכנה, בנייה וקידום אתרים, שידרוג אתרים, תחזוקה שוטפת ומגוון פתרונות מהירים, מקצועיים ומשתלמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


 

אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366