apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

קידום אתר באינטרנט – סודות המקדמים במילים פשוטות

קידום אתר באינטרנט סודות מקדמים במילים פשוטות

עסק מצליח ורווחי – חלומו של כל אחד מאיתנו ביציאה לעצמאות

למה כדאי לכל בעל עסק עצמאי ללמוד כלים לקידום אתר באינטרנט. סודות של מקדמים במילים פשוטות.

אנחנו חולמים על שגשוג כלכלי. אנחנו רוצים לעשות את מה שאנחנו טובים בו. רבים מאיתנו לא אוהבים להתעסק בשיווק בכלל… איזה חלום הוא שאנשים פשוט יבואו ויבקשו מכם לעזור להם! איזה חלום זה שלא תצטרכו בכלל לשווק את עצמכם!

אז יש לנו חדשות טובות! הדבר בהחלט אפשרי! אתם יכולים להגיע למצב שבו אנשים מחפשים אתכם. מצב בו תענו לטלפונים ולאנשים שיצרו אתכם קשר ויבקשו מכם הצעת מחיר. יבקשו מכם לספק להם את השירותים שלכם. אתם יכולים להגיע למצב שהלקוחות רוצים לעבוד אתכם.

קידום אתר אינטרנט, זוהי דרך לייצר ערוץ שיווקי, שידאג לכם לזרימת כספים באופן עקבי. אתר אינטרנט יכול להוריד לכם משמעותית את עלויות השיווק. והחשוב מכל תוכלו לעשות את כל הקידום בכוחות עצמכם! אנחנו הולכים לחשוף לכם את סודות מקדמי האתרים במילים פשוטות


סוד קידום אתר באינטרנט מס 1 – התמקדות

הלקוחות הפוטנציאלים שלכם מחפשים אתכם. אך יש דרך מאוד ייחודית שבה הם עושים את זה. למשל אם אתם עוסקים בתחום הקוסמטיקה, הלקוחות שלכם עשויים לחפש אתכם דרך “קוסמטיקאית ברמת גן” או “טיפול פנים ברמת גן” או “התחדשות העור ברמת גן”. בסופו של דבר מה שמעניין את אותו הלקוח הוא להגיע אל פרטי הקשר שלכם. כדאי שבמהלך החיפוש הוא גם ישתכנע שכדאי לו ליצור קשר דווקא אתכם.

חלק מהלקוחות יחפשו טיפול פנים וחלק התחדשות העור. לכם טוב כל אחד מהדרכים. אז איך מתמקדים? מחפשים את הדרך שהכי קל להתקדם בה. כלומר מחפשים את הצורה שתוביל אלכם הרבה לקוחות, אך עדיין לא יותר מדי עסקים הולכים בדרך זו.

אז כפי שאתם מבינים בשביל להתמקד צריך לחפש : דרך שיש בה הרבה חיפושים, ואין הרבה מתחרים.

צור קשר עכשיו: 054-4481-366

כיצד יודעים כמה אנשים הולכים בכל דרך ?

בואו נקרא לדרך בביטוי המקובל בעולם הקידום “ביטוי מפתח”. אנחנו מחפשים את הביטויים הכי מחופשים במנועי חיפוש. היות ואנחנו חיים במדינת ישראל, המנוע שמעניין אותנו הוא גוגל. נשתמש בכלי של מקדמים מקצועיים – כלי מחקר ביטויי מפתח של גוגל אדוורדס

בכלי זה אתם יכולים לבדוק לכל ביטוי מפתח כמה חיפושים יש עליו ברמה חודשית. מהי עלות הקליק (כמה שעלות יותר גבוה, כך התחרות יותר גבוה) ומה התחרות הרשמית על הביטוי.

אז תתחילו מזה שתבחרו ביטויים מהסוף.

סוד קידום אתר באינטרנט מס 2 – איך ממקדים את האתר לביטוי מפתח

זהו סוד פשוט מאוד. לכל ביטוי מפתח שעובדים עליו, יוצרים מאמר. המטרה של המאמר היא לפתור צורך אמיתי של הלקוח הפוטנציאלי שלכם. למשל אם אתם רוצים לקדם ביטוי “טיפול פנים” תוכלו לכתוב מאמר “איך תוכלי לעשות טיפול פנים עם מסכת פירות עם תותים” או “מה מומלץ לא לעשות לפני טיפול פנים” או “איך יודעים שטיפול פנים הצליח” או “בעיות נפוצות בטיפול פנים”… כל דבר שעשוי לעניין את הקוראים הפוטנציאלים שלכם.

על מנת לקבל רעיונות למאמרים תוכלו להיכנס לפורומים , קבוצות לפי נושאים, לשאול חברים או לקוחות.

סוד קידום אתר באינטרנט מס 3 – כיצד מחדדים עוד יותר את המאמר לביטוי מפתח

כעת אתם רוצים שגוגל יחשוב שהמאמר שלכם מאוד רלוונטי לביטוי המפתח. ישנם כמה הכוונות ורמזים שיעזרו לגוגל להבין  שהמאמר שלכם טוב ושצריך לקדם אותו במנועי חיפוש.

כותרת המאמר

כותרת המאמר זהו הרמז הכי חזק לגוגל. לכן מומלץ מאוד לשלב את ביטוי המפתח בכותרת. למשל עבור ביטוי “התחדשות העור” תוכלו לקרוא למאמר “כיצד תוכלו לעזור להתחדשות הטבעית של העור” אם תצליחו לכתוב את ביטוי המפתח בצורה חדשה ועדיין עם  משמעות. אך חשוב שהכותרת תניע לפעולה ולא  רק תקדם את המאמר.

קידום אתר באינטרנט סודות מקדמים במילים פשוטות 3

קידום אתר באינטרנט סודות מקדמים במילים פשוטות 3

תמונות במאמר

האם התמונות מכילות בשמם את ביטוי המפתח ? זהו רמז מאוד חשוב לגוגל שמדובר במאמר שלכם על משהו שמאוד רלוונטי לביטוי המפתח… לכן תשתדלו לשנות את שם הקובץ של התמונות שאתם מעלים, כך שיכילו את ביטוי המפתח

כותרות משנה

עוד מרכיב להכוונת גוגל, הם כותרות המשנה במאמר. לכן מומלץ בדרך עדינה לשלב את ביטויי המפתח בכמה כותרות משנה

הפניות חיצוניות

זהו רמז מאוד חשוב לגוגל על כך שהמאמר שלכם חשוב ומעניין. לכן מומלץ מאוד להשקיע ביצירת קישורים חיצוניים למאמר שכתבתם. תוכלו לעשות זאת בדרכים רבות ומגוונות. למשל לפרסם את ההפניה למאמר בפייסבוק. תוכלו לפרסם את המאמר בקבוצות ופורומים שעוסקים בתחום שלכם. תוכלו לפרסם את תקציר המאמר באתרי טיפים, ידיעות, אתרי מאמרים, רשתות חברתיות. בכל מקום שבו עשויים להיות הלקוחות הפוטנציאלים שלכם.

עד כאן להיום. יותר טיפים וסודות נחשוף בפניכם בהמשך.

 במקום להפוך עולמות בשביל לקבל פתרונות בואו לקבל את כל היתרונות בבית תוכנה ישראלי  

פיתוח תוכנה, בנייה וקידום אתרים, שידרוג אתרים, תחזוקה שוטפת ומגוון פתרונות מהירים, מקצועיים ומשתלמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366