apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

פיתוח אפליקציות סלולר

פיתוח אפליקציות סלולר

במידה והחלטתם לבדוק על פיתוח אפליקציות סלולר כדאי שתכירו את דרכים השונות לפיתוח האפליקציות וכיצד תוכלו לחסוך זמן כסף וכאב ראש מיותר.

ישנן שתי גישות שונות לפיתוח אפליקציות: גישה של פיתוח בשפת מקור – כלומר מפתחים אפליקציה ייחודית לכל פלטפורמה, אנדרואיד, IOS ו-WINDOWS. השיטה מעולה כאשר ישנו צורך לפתח אפליקציה מהירה, מאובטחת שמנצלת במקסימום את המשאבים של הטלפון. למשל משחק, עריכת וידאו ותמונות, או אפליקציה שנועדה לעמוד בעומסים ולספק תשובות מהירות בשימוש בכוח עיבוד של המכשיר.

השיטה השנייה הינה לפתח בפלטפורמה היברידית כמו PHONEGAP , ואז להמיר את האפליקציה לכל מערכת הפעלה בנפרד. השיטה שימושית וטובה כאשר רוב כוח החישוב הוא בצד השרת, ונדרשים מאפליקציה מעט יחסית שימושים בכוח עיבוד של המכשיר עצמו. למשל אפליקציות רבות משתמשים, איתור מידע, פורטלים, וכל אפליקציה שמקבלת את הנתונים מהשרת.

על מנת לבדוק מה השיטה המתאימה עבורכם יש להגדיר היטב ובצורה מקיפה את הפונקציונליות הרצויה ולהגדיר דגשים לאפליקציה.

תהליך בניית אפליקציה

שלב האפיון העסקי – למי האפליקציה מיועדת. מי הלקוח שלה. מה המודל הכלכלי של האפליקציה. אילו שירותים יינתנו בתשלום וכיצד החברה הולכת להרוויח ממנה. הגדרת מסכים. זרימת מידע במערכת. קשרים בין ישויות המידע. ממשקים חיצוניים. שירותי מיילים, סמס, סליקה ועוד.

לאחר הגדרת האפיון, מעבירים את האפיון העסקי למנהל פרויקטים טכנולוגי אשר יבחר את צורת המימוש המתאימה ביותר לאפליקציה. כיצד יפותח צד השרת, האם האפליקציה תפותח בשפת מקור או בסביבה היברידית. ומה תהיה חלוקה מודולרית של האפליקציה. בסיום שלב זה צריכה להתקבל הערכה מדויקת לזמן ביצוע, אנשי מקצוע שיידרשו לפרויקט ועלויות פיתוח משוערות. חשוב להגדיר את סדר עדיפויות לביצוע ולחלק את הביצוע לשלבי ביניים.

שלב הפיתוח: מנהל מקצועי בונה צוות מקצועי לביצוע הפרויקט. לאו דווקא מנהל מקצועי לוקח חלק מעשי בפיתוח. אמנם מטרתו להדריך ולפקח על ביצוע מקצועי וברמה גבוהה של הדברים. מטרתו גם לפקח על שלבי ביצוע של הפרויקט ושאכן הפרויקט מתקדם בקצב הנדרש לעמידה בזמנים.

שלב הבדיקות: בנוסף לבדיקות אוטומטיות, בסיום הפיתוח עוברת אפליקציה לצוות בדיקות. מומלץ שצוות בדיקות יהיה מקצוע ומנוסה. אמנם נוהגים גם להעביר את החלק הזה למשתמש לשם חסכון בעלויות. שלב זה מלווה בתיקונים ושיפורים של מערכת. לכן חשוב שבשלב הבדיקות יישאר מכסה שעות מוקצה לתיקונים ושינויים.

שלב הרצה : בשלב זה מוגשת אפליקציה לחנויות ומתחילים בשלב בדיקות של משתמשים. נהוג להקצות תקציב קידום ממומן על מנת לקבל פידבק ראשוני מלקוחות ולהגיע לסיום הפרויקט בקצב מהיר.

 מומלץ שמי שמלווה ומיישם את הפרויקט יבין היטב את מטרות האפליקציה ואת הצד העסקי על מנת שיוכל לשמש ככלי עזר ובאפיון אפליקציה בצורה הטובה ביותר.

טורונט מלווה יזמים ועסקים שמפתחים אפליקציות מרגע האפיון עד לביצוע ומזמינה אתכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

לפני שאנחנו מתחילים לעבוד עם היוזם של הפרויקט אנחנו תמיד בודקים כדאיות כלכלית ומנסים לעזור לו לבנות מיזם מצליח מהשנה הראשונה שלו בחיים. לכן אנחנו מעניקים ללקוח שלנו אפיון עסקי ראשוני למיזם ללא עלות. המטרה שלנו לעזור ליוזם להחליט האם הרעיון שלו בשל לפיתוח ולהשלים את המרכיבים החסרים בפאזל לפני שהוא מקבל את ההחלטה החשובה של פיתוח המיזם, בין אם מדובר על אפליקציה או תוכנה מתקדמת. במידה ואנחנו מוצאים יחד שהפרויקט שלם ובשל לפיתוח, על בסיס אפיון עסקי שהכנו אנחנו נותנים הערכת שעות מדויקת לעלות הפרויקט וצפי לביצוע. בדרך כלל ההצעה שלנו כוללת גם את תיאור ההזדמנות, גודל השוק ועלות תכנית שיווק. ניתן להשתמש באפיון זה גם לקבלת מימון מקרנות המדינה. אין ספק שאנחנו רואים בעצמנו כשותפים להצלחה של המיזם ומבינים את גודל האחריות שלנו על הצלחתו. הגישה מאפשרת לנו להקים מיזמים מצליחים עם אחוזי הצלחה גבוהים

אנו יותר מנשמח להפגש ולחשוב יחד על עתידו של הרעיון שלך ולעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא חיוב וללא התחייבות

צרו קשר
058-4481366

אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366