apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

מנהל פיתוח תוכנה

מנהל פיתוח תוכנה

החלטתם לבנות אפליקציה או מערכת לעסק שלכם. במקרה זה תוכלו לפנות למתח תוכנה באופן פרטי או לפנות למנהל תוכנה. מה הבדל בינהם?

מפתח תוכנה הוא פרילנסר וכנראה שהוא עמוס בפרויקטים. יש לו אינטרס כלכלי להתחייב לכמה שיותר פרויקטים ואז לנהל את הזמן שלו בהתאם. כלומר לא משנה עד כמה עמוס המתכנת הוא כנראה יירתם לעבודה וימשוך את הפרויקט שלכם בהתאם לנוחות שלו. בנוסף מפתח פרטי תמיד יעדיף ליישם ולהטמיע את הפרויקט בסביבה שמוכרת ונוחה לו. לאו דווקא הסביבה מתאימה ונכונה לפרויקט שלכם. ייתכן ועדיף גם מבחינת עלויות בנייה וגם מבחינת עלויות תחזוקה לחלק את הפרויקט למספר תתי פרויקטים ולגייס כמה מתכנתים לביצוע.

כאשר אתם עובדים מול מנהל פיתוח תוכנה, באחריותו לנהל את פרויקט הפיתוח שלכם כך שיוקצה כוח אדם מתאים לפרויקט והפרויקט יבוצע בזמן ויעמוד בתקציב שעתי שנקבע מראש. מנהל פיתוח תוכנה בדרך כלל יכיר את העולם העסקי ויוודא שהמונחים שחשובים ללוגיקה של המערכת יעברו לידי מתכנת בצורה נכונה. למעשה מנהל פיתוח אמור להבין היטב מה יעדים עסקיים של המערכת וכיצד היא באמת אמורה להראות ולפעול.

מה הם שלבים בפיתוח תוכנה?

שלב האפיון – בשלב זה מאופיין הצד העסקי של המערכת. מי הולך לעבוד. מה המטרה של המערכת. אילו מסכים חיוניים. מה זרימת המידע. מה דרישות העבודה והתממשקות של המערכת. למעשה זה הוא אפיון המתאר את אופי פעולת המערכת לפרטי פרטים.

שלב האפיון הטכני – בשלב זה מתרגמים את הצורך המעשי לדרישות טכנולוגיות. כלומר מתרגמים את האפיון משפה עסקית לשפה טכנולוגית שמובנת לצוות פיתוח. בשלב זה מפרקים את המערכת לרכיבים טכנולוגיים שונים, בוחרים את פלטפורמת היישום המתאימה ומגדירים דרישות לאלו שהולכים ליישם את המערכת

שלב הביצוע – בשלב זה מחלקים את הפרויקט לאבני דרך ומחלקים את המשימות בין צוות הביצוע. אחת לתקופה נפגשים ועוקבים אחר ביצוע תקין של תהליך הפיתוח.

שלב הבדיקות – זהו שלב שבעזרת כלים אוטומטיים והדמיות על ידי צוות פיתוח בודקים את הפעילות התקינה של המערכת. בדרך כלל בשלב זה גם עושים עדכונים ושינויים לפעילות של המערכת שהוגדרה מראש. כי על מוצר קיים יותר קל להבחין בדקויות תפעול המערכת.

שלב ההטמעה –  זהו שלב בו מציגים את המערכת למשתמשים ונכנסים לתקופת הרצה. בשלב זה עולים על תיקונים ושינויים אחרונים של המערכת. חשוב מאוד לקחת בחשבון תקציב שעות לשינויים ותיקונים בשלב ההטמעה לפחות לתקופה של שבועיים מראש.

שלב הרצה – בשלב זה עדיין יכולים להופיע שינויים ותיקונים או מתעוררים צרכים נוספים להרחבות. אך שלב זה הוא שלב יציב ודורש פחות מעורבות של מנהל פיתוח. שלב זה נמשך עד לשלב התייצבות של מערכת. מספר התקלות והשינויים נמוך מאוד.

טורונט מתמחה בליווי ויישום של בניית תוכנה בכל השלבים המפורטים. ביצוע תהליך הפיתוח לפי השלבים הנתונים מאפשרים להגיע לאחוז הצלחה גבוהה במיוחד ושביעות רצון גבוהה בקרב הלקוחות.

לפני שאנחנו מתחילים לעבוד עם היוזם של הפרויקט אנחנו תמיד בודקים כדאיות כלכלית ומנסים לעזור לו לבנות מיזם מצליח מהשנה הראשונה שלו בחיים. לכן אנחנו מעניקים ללקוח שלנו אפיון עסקי ראשוני למיזם ללא עלות. המטרה שלנו לעזור ליוזם להחליט האם הרעיון שלו בשל לפיתוח ולהשלים את המרכיבים החסרים בפאזל לפני שהוא מקבל את ההחלטה החשובה של פיתוח המיזם, בין אם מדובר על אפליקציה או תוכנה מתקדמת. במידה ואנחנו מוצאים יחד שהפרויקט שלם ובשל לפיתוח, על בסיס אפיון עסקי שהכנו אנחנו נותנים הערכת שעות מדויקת לעלות הפרויקט וצפי לביצוע. בדרך כלל ההצעה שלנו כוללת גם את תיאור ההזדמנות, גודל השוק ועלות תכנית שיווק. ניתן להשתמש באפיון זה גם לקבלת מימון מקרנות המדינה. אין ספק שאנחנו רואים בעצמנו כשותפים להצלחה של המיזם ומבינים את גודל האחריות שלנו על הצלחתו. הגישה מאפשרת לנו להקים מיזמים מצליחים עם אחוזי הצלחה גבוהים

אנו יותר מנשמח להפגש ולחשוב יחד על עתידו של הרעיון שלך ולעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא חיוב וללא התחייבות

צרו קשר
058-4481366

אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366