apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

מחיר פיתוח אפליקציה

מחיר פיתוח אפליקציה

נושא עלות מחיר פיתוח אפליקציה הוא נושא לא פשוט, היות ומדובר בעבודה מותאמת לקוח ודרישותיו וקשה מאוד לעמוד מראש בלי אפיון מסודר את העלויות. אמנם ניתן לקבל סדר גודל ואומדן מסוים של עלויות במידה ונכיר כיצד מתבצע תהליך הפיתוח.

שלב ראשון – הגדרת צורך

לפני שקובעים עלויות מומלץ להגדיר את הצורך ואת המטרה הסופית שהאפליקציה אמורה לשרת. מה היא אמורה לעשות? לשם מה היא נועדה? מי הולכים להיות לקוחות הקצה? מה המודל הכלכלי ומי הולך להיות הצרכן של תוצרי המערכת – מי משלם?

שלב שני – אפיון אפליקציה

לאחר שהבנו היטב מי לקוחות וצרכני של האפליקציה ניתן להתחיל להגדיר את האפליקציה עצמה. במטרה אחת – להשיג את יעודה בצורה מלאה: לתת ללקוחות פתרון מספק, בצורה שנוחה להם ובשפה שלהם. ולתת לצרכנים – ממני האפליקציה את התוצרים שלהם. כלומר האפליקציה צריכה לא רק להיות ידידותית למשתמש היא צריכה גם לתת מענה מלא למודל הפיננסי שלה ולהוות תשתית שתספק את הסחורה לצרכנים.

שלב שלישי – אפיון טכני ראשוני.

בשלב זה מחלקים את הפרויקט לשכבות או מודולים ובוחרים לכל אחד מהם את הטכנולוגיה המתאימה. שלב זה חיוני להערכת שעות ביצוע ועלות הפיתוח. גם כי מקבלים חלוקה מעשית וטכנית של הפרויקט וגם כי יודעים אילו בעלי מקצוע נחוצים לביצוע הפרויקט. ניתן לקבל הערכת שעות מדויקת לביצוע של כל חלק ולאמוד זמני ביצוע עתידיים.

שלב רביעי – קביעת אבני דרך של ביצוע הפרויקט

בשלב זה מחלקים את הפרויקט לתת משימות, שבכל שלב עושים סבב בדיקות מול משתמשי ניסיון של מערכת. בשלב זה ייתכנו שינויים באפיון מקורי עקב קשיים או אי דקויות בין המתוכנן לעבודה בפועל. על כן חשוב מאוד בכל פרויקט חדשני לכלול מראש שעות לשינויים. מעטים מאוד, עד כדי אחוזים בודדים של פרויקטים שלא חוו שינויים בין המצב המתוכנן ומציאות. גם למאפיינים מוכשרים ביותר יש נפילות, כי במציאות פוגשים מקרי קצה חריגים שלא עולים בתודעה בצורה ישירה. או שבפועל פיצ’ר שנראה נוח מתגלה כמיותר או פונקציונליות חיונית חסרה. על כן מקדם השעות לשינויים צריך להיות לפחות 20% ממספר שעות פיתוח הכללי. גם אם לא ממומש במלואו עתידו לשמש לתיקוני ושינויי תוכנה בהמשך שברב המקרים ממומשים.

על חשיבות הערכה מדויקת של עלות הפיתוח:

במידה וישנה חריגה משמעותית בין הרצוי למצוי עתידו של פרויקט להיתקע עקב חוס מימון, או להתעכב משמעותית עקב הערכת שעות לא נכונה. בשני המקרים המציאות היא לא נעימה לא ללקוח ולא לספק תוכנה.

על כן טורונט מציעה פגישת התכנות ראשונית ללא עלות וללא התחייבות.

לפני שאנחנו מתחילים לעבוד עם היוזם של הפרויקט אנחנו תמיד בודקים כדאיות כלכלית ומנסים לעזור לו לבנות מיזם מצליח מהשנה הראשונה שלו בחיים. לכן אנחנו מעניקים ללקוח שלנו אפיון עסקי ראשוני למיזם ללא עלות. המטרה שלנו לעזור ליוזם להחליט האם הרעיון שלו בשל לפיתוח ולהשלים את המרכיבים החסרים בפאזל לפני שהוא מקבל את ההחלטה החשובה של פיתוח המיזם, בין אם מדובר על אפליקציה או תוכנה מתקדמת. במידה ואנחנו מוצאים יחד שהפרויקט שלם ובשל לפיתוח, על בסיס אפיון עסקי שהכנו אנחנו נותנים הערכת שעות מדויקת לעלות הפרויקט וצפי לביצוע. בדרך כלל ההצעה שלנו כוללת גם את תיאור ההזדמנות, גודל השוק ועלות תכנית שיווק. ניתן להשתמש באפיון זה גם לקבלת מימון מקרנות המדינה. אין ספק שאנחנו רואים בעצמנו כשותפים להצלחה של המיזם ומבינים את גודל האחריות שלנו על הצלחתו. הגישה מאפשרת לנו להקים מיזמים מצליחים עם אחוזי הצלחה גבוהים

אנו יותר מנשמח להפגש ולחשוב יחד על עתידו של הרעיון שלך ולעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא חיוב וללא התחייבות

צרו קשר
058-4481366

אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366