apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

לפתח אפליקציה

לפתח אפליקציה

החלטתם לפתח אפליקציה? כיצד תוכלו לעשות את זה ביעילות וחיסכון? ראשית בואו נבין מהן הסיבות העיקריות לנפילות ביעדים וחריגות מתקציב הראשוני. לאחר מכן נדון על הדרך בה תוכלו לפתח אפליקציה ביעילות ותצליחו לעמוד בזמנים ותקציב מתוכנן.

סיבות לחריגות:

סבב ארוך תיקונים ושינויים

כאשר המוצר לא מספיק ממוקד מבחינת קהל יעד ומטרות סופיות שלו, או שיש פער משמעותי בין הבנה של המוצר של הלקוח לבין הבנה של המתכנת המוצר הסופי לא מספק את הדרישות, ועל כן נכנסים לסבב שינויים ותיקונים. נכנסים לסבב מתיש ומייאש של תיקונים ושינויים. המתכנת מסרב לעשות את זה על חשבונו והלקוח לא יכול לעמוד בהוצאות הנדרשות להגעה למוצר מוגמר.

על כן אנחנו ממליצים מאוד לאפיין את האפליקציה שלכם עם מאפיין מקצועי שיבין את הצרכים הקיימים של השוק ויצליח למקד את האפליקציה לשרת את הלקוחות בצורה המלאה והשלמה ביותר. חלק מהתכנון צריך לקחת בחשבון את המודל הכלכלי העתידי – מי הולך להיות לקוח משלם ומה מודל התגמול של האפליקציה. שורה תחתונה – איך האפליקציה הולכת לייצר עבורכם כסף.

 ביצועים לא מספקים של אפליקציה

לפעמים לא לוקחים בחשבון את קצב הצמיחה המהיר של משתמשים באפליקציה או ביצועים לא יעילים של שליפת המידע שאינם מורגשים כאשר אפליקציה מופעלת על מספר מועט של מידע בסבב בדיקות, אך מורגשים מאוד בזמן הרצה של אפליקציה.

הדרך למנוע את הכשלים בביצועים הינה מתודולוגיה של פיתוח בענן. מדובר על מחשבים שגמישים מבחינת משאבים ומאפשרים לכם להרחיב את יכולת החישובית של השרתים מבלי שתרגישו בכך. יתרה מכך במידת הצורך ניתן להתקין מספר שרתים ולנתב את התנועה ביניהם. בכל אופן מומלץ שאת החלק שקשור באגירת הנתונים יתכנן ויבצע איש DBA מקצועי בעל ניסיון עם עבודה עם יישומים עתירי מידע.

אי עמידה בתשלומים – עקב חריגות לא צפויות בתקציב

כאשר מתחילים לבנות את האפליקציה הרבה פעמים לא כוללים את ההוצאות הנלוות החיוניות שלא קשורות לפיתוח אך חיוניות וחשובות לעבודה תקינה: פתיחת חברה, ייעוץ מקצועי של מלווה יזמים, כתיבת הסכם פרטיות ותנאי שימוש, עיצוב מקצועי של מסכים, דומיין, שרת אחסון, רישיונות פיתוח, סרביסים של סליקה וסמסים, שיווק, שירותי פרסום, סבב שינויים ותיקונים, סבב בדיקות ועוד.

על כן חשוב מאוד לעבוד מול בית תוכנה שכבר התנסה בהרמת מיזמים ללא ניסיון ומכיר את כל התהליך הרמת המיזם בצורה טובה ומתוך ניסיון מוצלח. טורונט מתמחה בליווי יזמים ומעניקה את שירות הליווי והדרכה ללא התחייבות וללא חיוב עוד לפני שניגשים לכתיבת האפליקציה. יזמים שעובדים אתנו מצליחים לצאת לשוק עם אסטרטגיה נכונה, מוצר תחרותי ותקציבים מאוד צנועים. זאת תוך כדי עמידה ביעדי זמן ותקציב.

לפני שאנחנו מתחילים לעבוד עם היוזם של הפרויקט אנחנו תמיד בודקים כדאיות כלכלית ומנסים לעזור לו לבנות מיזם מצליח מהשנה הראשונה שלו בחיים. לכן אנחנו מעניקים ללקוח שלנו אפיון עסקי ראשוני למיזם ללא עלות. המטרה שלנו לעזור ליוזם להחליט האם הרעיון שלו בשל לפיתוח ולהשלים את המרכיבים החסרים בפאזל לפני שהוא מקבל את ההחלטה החשובה של פיתוח המיזם, בין אם מדובר על אפליקציה או תוכנה מתקדמת. במידה ואנחנו מוצאים יחד שהפרויקט שלם ובשל לפיתוח, על בסיס אפיון עסקי שהכנו אנחנו נותנים הערכת שעות מדויקת לעלות הפרויקט וצפי לביצוע. בדרך כלל ההצעה שלנו כוללת גם את תיאור ההזדמנות, גודל השוק ועלות תכנית שיווק. ניתן להשתמש באפיון זה גם לקבלת מימון מקרנות המדינה. אין ספק שאנחנו רואים בעצמנו כשותפים להצלחה של המיזם ומבינים את גודל האחריות שלנו על הצלחתו. הגישה מאפשרת לנו להקים מיזמים מצליחים עם אחוזי הצלחה גבוהים

אנו יותר מנשמח להפגש ולחשוב יחד על עתידו של הרעיון שלך ולעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא חיוב וללא התחייבות

צרו קשר
058-4481366

אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366