apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

כתיבת אפליקציות

כתיבת אפליקציות

במידה ואתם מעוניינים להזמין פיתוח אפליקציה, כדאי מאו שתדעו להבחין בין סוגי כתיבת אפליקציות השונים ומהו התהליך המומלץ לאפיון ופיתוח אפליקציה שיעזור לכם לחסוך כסף וזמן.

ראשית בואו נבחין בין פיתוח אפליקציה מקורי – בשפת מקור של הסמארטפון, לבין פיתוח אפליקציה היברידית שמותאמת שנכתבת בקוד “מעבר” ומתורגמת לכל מכונה בתהליך קצר ובהתאמות מינימליות.

פיתוח בקוד מקור נדרש כאשר מדובר בפיתוח תכונה חדשנית אשר דורשת הצגת נתונים גרפית וביצועים טובים במיוחד. למשל אם מדבור על אפליקציה שמפעילה פילטר על תמונות, או אפליקציית משחק בתלת מימד.

בצידו השני עומדות אפליקציות שעשויות להקל על חיי המשתמש ונראותם והתנהגותם דומה מאוד לאתר מ
ותאם לסלולר. כלומר ניתן להסתדר עם תכנות client  עם התאמות מינימליות ביותר לכל פלטפורמה.

בתור מנהלת פרויקטים של תוכנה ומלווה יזמים בשבלים מוקדמים אני תמיד מעדיפה את האופציה של פיתוח בפלטפורמת מעבר שעוזרת ליזמים להפיק מוצר במהירות הגבוהה ביותר והוצאות מינימליות ביותר. עם זאת, לא לכל מקרה זה יכול להתאים וחשוב לבחור את תכונות המוצר טרם עושים את הבחירה.

תהליך הפיתוח מתחיל מהגדרת מטרה של המוצר – מי לקוח קצה ומה הוא ירצה להשיג בעזרת המוצר. כמו כן, מהו מודל העסקי הרצוי. מה הולך להיות תהליך ההטמעה של המוצר, ומה צפוי להיות פיתוח המשך. בהתאם לכך מגדירים קונספט ונותנים סדר עדיפויות לתכונות כאלה ואחרות במוצר. כמו כן אנחנו מנסים לבנות את המוצא האופטימלי למטרתו בתקציב שמוקצה לפרויקט. כלומר עומדת בפיננו משימה לאפיין מוצר טוב ויעיל ישיג את המטרות הרצויות ביעילות ובשפה שמותאמת למשתמש הקצה.

לאחר האפיון, מכינים סקיצת UX ראשונית, לפיה ניתן לבנות אפיון טכני ולהגדיר את המבנה הפנימי של התוכנה. בשלב זה מתקבל אפיון פונקציונלי שמטרותיו ברורות, ברורים ישויות המידע ותרשים הזרימה של הנתונים במערכת. כמו כן ברור מה צפויה להיות האינטראקציה בין המשתמש לבין המערכת. בשלב זה כבר אפשר לקבל רושם ראשוני וחוות דעת של משתמשים עתידיים ולתקן את האפיון בהתאם להערות שיתקבלו בשטח.

לאחר אפיון מלא ניתן לבנות אפיון טכני ולתת הערכת ביצוע מדויקת למדי. זהו אפיון שמאפשר לפתח מוצר בזמן מדויק ובהערכת עלות מדויקת.

רוצים להתנסות? התקשרו : 058-4481366

לפני שאנחנו מתחילים לעבוד עם היוזם של הפרויקט אנחנו תמיד בודקים כדאיות כלכלית ומנסים לעזור לו לבנות מיזם מצליח מהשנה הראשונה שלו בחיים. לכן אנחנו מעניקים ללקוח שלנו אפיון עסקי ראשוני למיזם ללא עלות. המטרה שלנו לעזור ליוזם להחליט האם הרעיון שלו בשל לפיתוח ולהשלים את המרכיבים החסרים בפאזל לפני שהוא מקבל את ההחלטה החשובה של פיתוח המיזם, בין אם מדובר על אפליקציה או תוכנה מתקדמת. במידה ואנחנו מוצאים יחד שהפרויקט שלם ובשל לפיתוח, על בסיס אפיון עסקי שהכנו אנחנו נותנים הערכת שעות מדויקת לעלות הפרויקט וצפי לביצוע. בדרך כלל ההצעה שלנו כוללת גם את תיאור ההזדמנות, גודל השוק ועלות תכנית שיווק. ניתן להשתמש באפיון זה גם לקבלת מימון מקרנות המדינה. אין ספק שאנחנו רואים בעצמנו כשותפים להצלחה של המיזם ומבינים את גודל האחריות שלנו על הצלחתו. הגישה מאפשרת לנו להקים מיזמים מצליחים עם אחוזי הצלחה גבוהים

אנו יותר מנשמח להפגש ולחשוב יחד על עתידו של הרעיון שלך ולעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא חיוב וללא התחייבות

צרו קשר
058-4481366

אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366