apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

חברת פיתוח אפליקציות

חברת פיתוח אפליקציות

אם אתם מחפשים חברת פיתוח אפליקציה סימן שהחלטתם לפתח את המיזם שלכם ואתם מחפשים את החברה שתבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. מדוע חברות מסוימות מצליחות לעמוד בפרויקטים ובזמנים וחברות אחרות לפעמים מושכות את הפרויקטים חודשים ארוכים אחרי הדד ליין ותקציב פיתוח מסתיים בהפרש משמעותי בין מה שמתכונן למה שיוצא בפועל? כאשר בוחרים חברת פיתוח אפליקציות חשוב לבחור חברה שמנהלת תהליך פיתוח נכון, שיבטיח את הצלחת הפרויקט.

אז מהם שלבי פיתוח החיוניים ביותר לפיתוח אפליקציה בהצלחה, תוך כדי עמידה בזמנים ותקציבים?

שלב ראשון – מה האפליקציה שלכם באה לעשות ולמי?

לפני שמאפיינים את המסכים ואת התנהגות האפליקציה חייבים לענות על שאלה מהותית : מהי מטרת האפליקציה. איזה צורך היא נועדה לפתור. והחשוב מכל מי הולך להשתמש בה? חשוב מאוד להכיר היטב את עולם המושגים של לקוחות הקצה על מנת שהאפליקציה תשרת אותם בצורה המיטבית ותיתן פתרון שלם לבעיה שנועדה לפתור. לפי לקוח קצה ומטרות האפליקציה בונים תהליך שאמור לקצר תהליכים או לעשות את החיים של משתמשים קלים יותר וטובים יותר. רק לאחר הגדרת המסכים בהתאמה המלאה לעולם של הלקוחות העתידיים, ותוך כדי שימוש במושגים וערכים שמוכרים להם, עוברים לשלב הבא.

שלב שני – אפיון טכני

אחרי שסיימנו את שלב ההגדרות בעולם העסקי המוכר והידוע לכם, מתרגמים את זה לדרישות טכניות. מי שאחראי על כך הוא ארכיטקט תוכנה אשר בוחר את הטכנולוגיות והסביבות המתאימות והנכונות ביותר לביצוע של הפרויקט, כאשר נלקחים בחשבון עלויות פיתוח, תחזוקה, שינויים, עמידה בדרישות טכניות ואפילו זמינות כוח אדם מתאים בשוק. כאשר מפתחים אפליקציה ידוע שמדובר על פרויקט בהמשכים על כן עלות התחזוקה ופיתוח המשך חשובים לא פחות מעלות הפיתוח הראשונית. על כן חשוב מאוד כבר בשלב זה להבין מהם שלבי פיתוח הבאים, על מנת שתשתיות יתנו בסיס גמיש לשינויי המשך.

שלב שלישי – יישום

בשלב זה מגייסים צוות מקצועי אשר אחראי כל אחד על תחום התמחות שלו. מנהל מוצר מפקח על ביצוע תקין ובזמן ועבודה וזרימה תקינה של נתונים ותהליכים בין החלקים השונים. מנהל מוצר מקצועי יעביר את המערכת בשלבי ביניים לבדיקה וידע לתרגם ולנתב את הדרישות מעולם העסקי המוכר למזמין האפליקציה לעולם ערכים טכנולוגי המוכר לצוות הטכני.

שלב רביעי – שלב הבדיקות הראשוני

בשלב זה מתחילים בניסיונות להפיל את האפליקציה ולהכשיל אותה בניסיון לעלות על כל מקרה קצה אפשרי. הרבה מקרי קצה ניתן לחזות כבר בשלב האפיון הטכני, אך עדיין בשלב זה חשוב מאוד לבצע בדיקות מקיפות ומדויקות ולדמות כל תהליך ריצה אפשרי באפליקציה. בדרך כלל מבוצע על ידי המזמין וצוות בדיקות בליווי ופיקוח של מנהל מוצר.

שלב חמישי – שלב הבטה

זהו, אתם מוכנים לשלב הבדיקות בשטח, גייסתם קבוצת משתמשים קטנה ומסורה שתפקידם להתנסות על מערכת, או שעשיתם קמפיין שיווקי מינימליסטי בשביל להתחיל לצבור פידבקים. בשלב זה מתקנים אלמנטים לא נוחים ועולים על הבאגים האחרונים לפני העלייה. שלבים רביעי וחמישי גוזלים כ-20% מתקציב שעות של הפרויקט על כן חשוב מאוד להיות ארוכים לכך גם מבחינת בנק שעות וגם מבחינת זמינות בית התכנה המיישם.

שלב שישי – שוטי סירתנו לים

בשלב זה  אתם כבר יוצאים לשייט אמיתי, בית התכנה צריך לצמצם את פעילותו לפעילות התחזוקה או השדרוגים שאתם מתכננים. זה הזמן ליישם את טקטיקת השיווק שתכננתם, ואולי להתחיל בגיוס הון לשלבי המשך.

מקרב לב אנו מאחלים לכם בהצלחה בהרפתקה מרתקת זאת, הרי אין ספק שהרעיון שלכם כנראה יעשה משהו משמעותי בעולם. נשמח לשקול שיתוף פעולה ולראות כיצד טורונט תוכל לסייע לכם במשימה המרתקת של הרמת המיזם שלכם!

 

לפני שאנחנו מתחילים לעבוד עם היוזם של הפרויקט אנחנו תמיד בודקים כדאיות כלכלית ומנסים לעזור לו לבנות מיזם מצליח מהשנה הראשונה שלו בחיים. לכן אנחנו מעניקים ללקוח שלנו אפיון עסקי ראשוני למיזם ללא עלות. המטרה שלנו לעזור ליוזם להחליט האם הרעיון שלו בשל לפיתוח ולהשלים את המרכיבים החסרים בפאזל לפני שהוא מקבל את ההחלטה החשובה של פיתוח המיזם, בין אם מדובר על אפליקציה או תוכנה מתקדמת. במידה ואנחנו מוצאים יחד שהפרויקט שלם ובשל לפיתוח, על בסיס אפיון עסקי שהכנו אנחנו נותנים הערכת שעות מדויקת לעלות הפרויקט וצפי לביצוע. בדרך כלל ההצעה שלנו כוללת גם את תיאור ההזדמנות, גודל השוק ועלות תכנית שיווק. ניתן להשתמש באפיון זה גם לקבלת מימון מקרנות המדינה. אין ספק שאנחנו רואים בעצמנו כשותפים להצלחה של המיזם ומבינים את גודל האחריות שלנו על הצלחתו. הגישה מאפשרת לנו להקים מיזמים מצליחים עם אחוזי הצלחה גבוהים

אנו יותר מנשמח להפגש ולחשוב יחד על עתידו של הרעיון שלך ולעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא חיוב וללא התחייבות

צרו קשר
058-4481366

אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366