apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

חברה לפיתוח אפליקציות

חברה לפיתוח אפליקציות

אם אתם מחפשים חברת פיתוח אפליקציות סימן שאתם שוקלים ברצינות רעיון לפתח אפליקציה משלכם ומוכנים לבחור את החברה שתלווה אתכם אל ההצלחה. רצינו לספר לכם על עולם הפיתוח של האפליקציות ומהם שלבים חיוניים שיבטיחו לכם את הצלחת הפרויקט ועמידה בזמנים ותקציבי פיתוח.

שלב ראשון – אפיון עסקי

בשלב זה מגדירים מהי מהותה של האפליקציה, מי הולכים להיות לקוחות הקצה. כיצד האפליקציה אמורה לשרת את המשתמשים ומה המטרה המרכזית שלה: על איזה צורך היא עונה או מה החוויה   שהאפליקציה באה לספק. בשלב זה חשוב מאוד לחשוב במונחים של משתמשי הקצה, להכיר את העולם שלהם, את צורת החשיבה ולהתאים את הנראות של האפליקציה ללקוחות עתידיים. שלב זה מהותי כי כבר בשלב האפיון מגדירים מהו המוצר הבסיסי שאיתו תצאו לעולם לבדוק כדאיות כלכלית ועניין הלקוחות, ומהם השלבים ההגיוניים באבולוציה של האפליקציה בהמשך. המוצר הבסיסי אמור להיות מוצר שלם שנותן באופן מלא מענה לצורך שהגדרתם.

שלב שני – אפיון טכני

לאחר הגדרה מדויקת של תרשימי הזרימה, מסכים ופעילות המלאה של האפליקציה מתחילים לחלק את הפרויקט לשכבות טכניות שונות: שכבת הקליינט – ממשקי משתמש, שכבת השרת, בסיס נתונים ושירותי צד ג’ כמו שליחת מיילים, סמסים, דוחות , שירותי מפה, סליקה ואחרים. בשלב זה כבר מתכננים ברמה כללית את הארכיטקטורה הצפויה של הפרויקט ובהתאם למודולים השונים, מורכבותם, מעריכים את שעות הביצוע הצפויות. לפי מסמך אפיון נותנים הצעת מחיר לפיתוח האפליקציה.

שלב שלישי – שלב הפיתוח

שלב זה יכול להתחלק בין מתכנתים שונים שכל אחד אחראי על ביצוע של החלק הטכנולוגי שלו, כאשר מנהל פיתוח מפקח על ביצוע קוד תקין וזרימת מידע נכונה בין החלקים השונים. כבר בשלב זה מוגדרות בדיקות אוטומטיות המופעלות על קוד, ועובדים לפי תסריטי בדיקות פשוטים על הממשקים. בשלב זה חשוב שתהיה עבודה מסונכרנת בין מתכנתים ועמידה ביעדים – אבני דרך שהוגדרו מראש. בשלב זה מתבצעת תקשורת בין מנהל הפרויקט לבין המזמין לבירור שאלות עסקיות ודקויות על פעילות ומהות הנתונים שזורמים באפליקציה.

שלב רביעי – שלב בדיקות ראשוניות

בשלב זה מריצים את האפליקציה על בסיס נתונים של בדיקות: מספר משתמשים מצד הלקוח ומספר משתמשים מצד מפתח, רצוי צוות בדיקות מקצועי. המטרה בשלב זה לעלות על כל הבאגים, ואי נוחיות בממשק. לוודא שאכן הממשקים שלמים ונותנים מענה מלא למשתמשים ומנהל המערכת. בשלב זה בדרך כלל כן מבצעים תיקונים של האפיון הראשוני, על כן חשוב מאוד לוודא ששמורים לפחות 20% ממכסה שעות הפיתוח לשם עמידה בתקציבים מתוכננים. אי עמידה בתקציב שעות או ויתור על בנק שעות לתיקונים  יכול להכפיל את עלות הפרויקט או לתקוע את עלייתו לאוויר.

שלב חמישי – הרצה בקבוצה קטנה

בשלב זה מעלים את האפליקציה בגרסה הבטה שלה ומתחילים עם קבוצת משתמשים קטנה – או דרך שיווק ממש איטי או קבוצה שנבחרה מראש. בשלב זה האפליקציה נמדדת על ביצועים בלייב ועולים על 90% מהבאגים האחרונים. בדרך כלל בשלב זה כבר אין הרבה שינויים והמטרה של השלב לייצב את האפליקציה לשלב ההרצה המאסיבי.

שלב שישי – שלב הרצה מאסיבי

בשלב זה הלקוח כבר כמעט ולא תלוי בבית תוכנה ותחזוקת האפליקציה יכולה להסתכם בשעות בודדות. בשלב זה כבר נהוג לצאת עם קמפיין פרסום רציני ולהתחיל לחשוב על עתיד זוהר: גיוס השקעה או קפיצת מדרגה במודל העסקי – מציאת שותפים עסקיים להמשך הפרויקט.

טורונט מתמחה בליווי יזמים משלב גיוס הרעיון עד שלב הטמעתו בשוק. טורונט היא בית תוכנה עם אוריינטציה שיווקית ועסקית חזקה אשר מעניקה ללקוחותיה את שלל הכלים להצלחה של האפליקציה העתידית.

 

לפני שאנחנו מתחילים לעבוד עם היוזם של הפרויקט אנחנו תמיד בודקים כדאיות כלכלית ומנסים לעזור לו לבנות מיזם מצליח מהשנה הראשונה שלו בחיים. לכן אנחנו מעניקים ללקוח שלנו אפיון עסקי ראשוני למיזם ללא עלות. המטרה שלנו לעזור ליוזם להחליט האם הרעיון שלו בשל לפיתוח ולהשלים את המרכיבים החסרים בפאזל לפני שהוא מקבל את ההחלטה החשובה של פיתוח המיזם, בין אם מדובר על אפליקציה או תוכנה מתקדמת. במידה ואנחנו מוצאים יחד שהפרויקט שלם ובשל לפיתוח, על בסיס אפיון עסקי שהכנו אנחנו נותנים הערכת שעות מדויקת לעלות הפרויקט וצפי לביצוע. בדרך כלל ההצעה שלנו כוללת גם את תיאור ההזדמנות, גודל השוק ועלות תכנית שיווק. ניתן להשתמש באפיון זה גם לקבלת מימון מקרנות המדינה. אין ספק שאנחנו רואים בעצמנו כשותפים להצלחה של המיזם ומבינים את גודל האחריות שלנו על הצלחתו. הגישה מאפשרת לנו להקים מיזמים מצליחים עם אחוזי הצלחה גבוהים

אנו יותר מנשמח להפגש ולחשוב יחד על עתידו של הרעיון שלך ולעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא חיוב וללא התחייבות

צרו קשר
058-4481366

אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366