apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

בניית תוכנות

בניית תוכנות

במידה ואתם מעוניינים לבנות תוכנה, חשוב שתבחרו בשותף טכנולוגי איכותי שיהיה לידכם צעד אחרי צעד. בחירת גורם מבצע יכול להשפיע בצורה מאוד גדולה על עלות וזמני ביצוע של הפרויקט. על כן לפני שמתחילים בפיתוח תוכנה, חשוב לבצע אפיון מעמיק של התוכנה שהולכת להבנות

שלב האפיון

הגדרת מטרות הפיתוח – מה המטרה הסופית של התוכנה. מי הולך לעבוד איתה? מה התכנה אמורה לעשות? איזה פלט לייצר, מול איזה ממשקים לעבוד? אילו הם מדדים לביצוע תקין של התוכנה. מה הטעויות האפשריות וכיצד ניתן להימנע מהם.

חשוב לקחת בחשבון את כל הסביבה של התוכנה ולהבין שעשויים להתממשק לתוכנה גם תוכנות חיצוניות. מומלץ לצפות לכך מראש ולהגדיר באפיון את שלבי ההמשך לאחר סיום הפיתוח.

חשוב שמגדיר האפיון יבין היטב את הצד העסקי וייקח חלק פעיל בחשיבה ובנייה של האפיון. במידה והמאפיין לא יכיר את הצד הטכנולוגי הוא עשוי לדרוש מתוכנה דברים לא ישימים או קשים מאוד ליישום. במידה והמאפיין לא מבין את הצד העסקי הוא עשוי להגדיר תוכנה קשה לשימוש או לא יעילה.

שלב בחירת פלטפורמה טכנולוגית

לאחר שהוגדרו דרישות האפיון העסקי נבחרות פלטפורמות טכנולוגיות מתאימות לביצוע של כל חלק בפרויקט. למעשה מחלקים את הפיתוח לחלקים מודולריים שכל אחד מיושם בפלטפורמה המתאימה ביותר. בדרך כלל החלוקה היא: צד לקוח (הממשק) , צד שרת (לוגיקה) וצד בסיס הנתונים (שמירה ושליפה של נתונים). עולם טכנולוגי כל הזמן מתקדם על כן חשוב לבחור במנהל מקצועי שמבין היטב בטכנולוגיות עדכניות ויבצע את החלוקה ואת האפיון הטכני בצורה מקצועית וטובה. בשלב זה מגדירים את החלוקה ואת צורת ההתקשרות בין כל החלקים בפרויקט. מנהל טכנולוגי בוחר את הפלטפורמות ובונה צוות פיתוח בהתאם לכמות העבודה ופלטפורמות שייבחרו.

שלב ביצוע

הפרויקט יכול להתחלק בין המתכנים השונים, אשר כל אחד כפוף למנהל מקצועי. כל מתכנת אחראי על ביצוע של הצד שלו. מוגדרים שלבי בדיקות להתממשקות תקינה בין החלקים השונים.

תוספות

לפעמים חלקים מסוימים מומשו כבר וניתן להתממשק מולם בעזרת תקשורת מול שירותים צד ג (API). חלקם נרכשים בתשלום וחלקם חינמיים וזמינים לגישה חופשית. למשל שירותי גוגל לרוב חינמיים.

שלב הבדיקות

ישנם כמה שלבי בדיקות. בנוסף לבדיקות של הקוד עצמו שנועדו לוודא שהפיתוח נעשה כמו שצריך, ישנו שלב בדיקות לוגיות שמבוצע על ידי צוות בדיקות מקצועי. צוות בדיקות מוודא את הפעילות התקינה של המערכת ובונה מערך בדיקות על מנת לוודא פעולה תקינה ושלמה של המערכת.

תקלות

לרוב גם בפרויקטים מתוכננים היטב קיימות תקלות שמתגלות כבר לאחר עליית המערכת. המצב הוא תקין וצריכים להיות נהלים ברורים על דיווח וטיפול בתקלות. מומלץ שיהיו קיימות שתי סביבות שונות: סביבת בדיקות וסביבה חיה. בסביבת בדיקות מבצעים טיפול בתקלות ומריצים סבב בדיקות תקינות. לאחר אישור צוות בדיקות מעבירים את הקוד המתוקן לסביבה חיה.

למרות המקצועיות הרבה של גורמי ביצוע, גם כאשר הכל נעשה כמו שצריך קורים מקרים חריגים ולפעמים נדרשת מיומנות אלתור ויכולת עמידה בלחצים. למשל בתקיפות סייבר של השרתים, תקלות הנובעות מגורם אנושי ועוד. לכן חשוב לבחור צוות מיומן ומנוסה לפיתוח הפרויקט שלכם אשר ילווה אתכם בכל שלב ויהיה זמין עבורכם.

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת הכרות איתנו, התקשרו : 058-4481366

לפני שאנחנו מתחילים לעבוד עם היוזם של הפרויקט אנחנו תמיד בודקים כדאיות כלכלית ומנסים לעזור לו לבנות מיזם מצליח מהשנה הראשונה שלו בחיים. לכן אנחנו מעניקים ללקוח שלנו אפיון עסקי ראשוני למיזם ללא עלות. המטרה שלנו לעזור ליוזם להחליט האם הרעיון שלו בשל לפיתוח ולהשלים את המרכיבים החסרים בפאזל לפני שהוא מקבל את ההחלטה החשובה של פיתוח המיזם, בין אם מדובר על אפליקציה או תוכנה מתקדמת. במידה ואנחנו מוצאים יחד שהפרויקט שלם ובשל לפיתוח, על בסיס אפיון עסקי שהכנו אנחנו נותנים הערכת שעות מדויקת לעלות הפרויקט וצפי לביצוע. בדרך כלל ההצעה שלנו כוללת גם את תיאור ההזדמנות, גודל השוק ועלות תכנית שיווק. ניתן להשתמש באפיון זה גם לקבלת מימון מקרנות המדינה. אין ספק שאנחנו רואים בעצמנו כשותפים להצלחה של המיזם ומבינים את גודל האחריות שלנו על הצלחתו. הגישה מאפשרת לנו להקים מיזמים מצליחים עם אחוזי הצלחה גבוהים

אנו יותר מנשמח להפגש ולחשוב יחד על עתידו של הרעיון שלך ולעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא חיוב וללא התחייבות

צרו קשר
058-4481366

אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366