apple-touch-icon-144-precomposed

פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, בנייה וקידום אתרים

058-4481-366

בניית אפליקציה לעסק

בניית אפליקציה לעסק

לפני שאתם ניגשים לבניית אפליקציה לעסק כדאי שתכירו כמה דברים חשובים מאוד על פיתוח אפליקציות. כבית תוכנה מנוסה בליווי עסקים בפיתוח תוכנה בכלל ובאפליקציות בפרט, בדרך כלל אנחנו מסבירים ללקוחות על התהליך פיתוח אפליקציה על מנת שנוכל לבצע את התהליך במקסימום יעילות, ותקציבים אופטימליים.

ישנן שתי שיטות לפיתוח אפליקציה. פיתוח אפליקציה בסביבה היברידית. מפתחים את החלק של הקליינט בשפה כמו JAVASCRIPT ואז ממירים את האפליקציה לפלטפורמות של אנדרואיד ו-IOS. הפיתוח מושלם לחיסכון בזמן ועלויות הפיתוח. הוא מתאים לאפליקציות רבות משתמשים איפה שניתן להעביר את רוב העומסים וכוח חישוב על צד השרת.

במידה וצד לקוח דורש כוח חישוב רב, כולל אלמנטים גרפיים מתקדמים, ומשתמש בחומרה של המכשיר שוקלים את השיטה השניה – פיתח בשפת מקור לכל מערכת הפעלה: אנדרואיד, ו-IOS. פיתוח זה דורש פיתוח ייחודי לכל פלטפורמה ומצריך עמידה בסטנדרטים גבוהים יותר בהגשת האפליקציה לחנויות. השיטה מתאימה לאפליקציות מבוססות כוח חישוב של המכשיר: חישובים מתקדמים, עריכת וידאו ותמונות, שימוש בתקשורת בין משכשירים בסביבה ועוד.

כאשר אנחנו בוחרים את השיטה אנחנו לוקחים בחשבון את האפיון העסקי של האפליקציה: מסכים, זרימת המידע בינהם, ממשקים חיצוניים, דרישות אבטחה וביצועים, גרפיקה ועוד.

שלבים בבניית אפליקציה:

שלב האפיון – זהו שלב שבו אנחנו יחד עם הלקוח חוקרים את עולם ההזדמנויות העסקי ואת המטרות העסקיות של האפליקציה. למה היא נועדה? מי הולך להשתמש בה? אילו מסכים הכי נכונים ופשוטים להבנה למשתמשים עתידיים. בשלב זה אנחנו גם דנים על מודל כלכלי ומודל רווח כתוצאה מפיתוח אפליקציה. כיצד האפליקציה תשרת את החברה מבחינת עלייה ברווחים או חיסכון בעלויות או שיפור מוניטין ללקוחותיה.

שלב האפיון הטכני – לפי השלב הקודם אנו מחלקים את האפליקציה למודולים פונקציונלים שונים : צד הלקוח, צד השרת. בסיס נתונים, ממשקים חיצוניים כמו שליחת סמסים, מיילים ,דוחות סטטיסטיים וסליקה. בחלק זה מחלקים את ביצוע הפיתוח בין בעלי מקצוע המתאימים ומכינים אפיון ייחודי לכל בעל מקצוע בנפרד.

שלב הביצוע – בשלב זה מגייסים את אנשים המקצוע ומחלקים את ביצוע המשימות לאבני דרך. מטרה של מנהל מקצועי לפקח על ביצוע מקצועי ועמידה בזמנים. בשלב זה ייתכנו פגישות עם לקוח במידה וזה אפשרי.

שלב הבדיקות – לאחר סיום הפיתוח או בשלבים מתקדמים מעבירים את החלקים המוכנים לסביבת בדיקות, לצוות בדיקות מטעם בית התוכנה או הלקוח (לצורך חיסכון בעלויות). שלב זה נמשך בהתאם להיקפי המערכת שנבנתה. ייתכנו שיוניים ותיקונים במערכת. חשוב שבשלב זה יישאר תקציב שעות פיתוח, כי שינויים מאוד נפוצים בשלבים אלה.

שלב ההטמעה – העלאה של האפליקציה לחנויות ומעבר לבדיקות על ידי משתמשי קצה אמתיים. מומלץ להשתמש בכלי פרסום על מנת להגיע לחשיפה מרבית שתאפשר בדיקות מקיפות כבר בשלבי הטמאה מוקדמים. חשוב לציין כי מדובר בגרסה בטה, על מנת לתאם ציפיות מול לקוחות עתידיים.

שלב ריצה – בשלב זה ייתכנו שינויים אמנם הם עוברים דרך סביבת הבדיקות וקבוצות מיקוד וצוותי בדיקות. מערכת בשלבים אלה כבר צריכה להיות יציבה ושינויים רציניים בממשק צריכים להיות מועברים בהדרכה צמודה למשתמשי הקצה.

טורונט מתמחה בליווי ויישום פיתוח תוכנה ואפליקציות לעסקים ומזמינה אתכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

לפני שאנחנו מתחילים לעבוד עם היוזם של הפרויקט אנחנו תמיד בודקים כדאיות כלכלית ומנסים לעזור לו לבנות מיזם מצליח מהשנה הראשונה שלו בחיים. לכן אנחנו מעניקים ללקוח שלנו אפיון עסקי ראשוני למיזם ללא עלות. המטרה שלנו לעזור ליוזם להחליט האם הרעיון שלו בשל לפיתוח ולהשלים את המרכיבים החסרים בפאזל לפני שהוא מקבל את ההחלטה החשובה של פיתוח המיזם, בין אם מדובר על אפליקציה או תוכנה מתקדמת. במידה ואנחנו מוצאים יחד שהפרויקט שלם ובשל לפיתוח, על בסיס אפיון עסקי שהכנו אנחנו נותנים הערכת שעות מדויקת לעלות הפרויקט וצפי לביצוע. בדרך כלל ההצעה שלנו כוללת גם את תיאור ההזדמנות, גודל השוק ועלות תכנית שיווק. ניתן להשתמש באפיון זה גם לקבלת מימון מקרנות המדינה. אין ספק שאנחנו רואים בעצמנו כשותפים להצלחה של המיזם ומבינים את גודל האחריות שלנו על הצלחתו. הגישה מאפשרת לנו להקים מיזמים מצליחים עם אחוזי הצלחה גבוהים

אנו יותר מנשמח להפגש ולחשוב יחד על עתידו של הרעיון שלך ולעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא חיוב וללא התחייבות

צרו קשר
058-4481366

אנו כאן בשבילכם, אל תחכו התקשרו עכשיו 058-4481366